arrow
Наш сайт використовує файли cookie
photo
mapmap

B2B

«ГАЛА ФУДЗ» завжди відкрита до співпраці із новими компаніями. Співробітництво з нами - це крок до успіху та збільшення вашого прибутку. Наші виробничі лінії обладнані усім необхідним для того, щоб забезпечити першокласне фасування бакалійної продукції. Завдяки багаторічному досвіду, компанія “Гала Фудз” має змогу співпрацювати та розповсюджувати виготовлену продукцію серед національних та міжнародних ритейлерів. Наразі дистриб’юторська мережа охоплює всю територію України. Важливим моментом для компанії являється налагодження партнерських відносин із нашими клієнтами. Задля цього ми враховуємо всі побажання, після чого менеджери формують унікальну торгову пропозицію, яка задовольняє клієнта.

Дистрибуція та експорт

img

Дистрибуція

Компанія «ГАЛА ФУДЗ» налагодила довгострокове співробітництво та постачання готової продукції майже в усі національні мережі українського ринку. Саме там ви можете придбати готові продукти. Із більшістю мереж «ГАЛА ФУДЗ» співпрацює з моменту заснування, що свідчить про незмінну якість виготовляємої продукції. Завдяки активній маркетинговій позиції постійно зростають об’ємі продажів.

img

Експорт

«ГАЛА ФУДЗ» - якісний виробник та надійний експортер бакалійної продукції в Україні. Протягом 5 років компанія пропонує широкий асортимент круп та рису у різному форматі упаковки для країн Європи. Ми завжди раді тісній співпраці з новими партнерами та готові надати здорову та корисну продукцію для задоволення будь-яких потреб споживача!

Наші нагороди

«ГАЛА ФУДЗ» - cильна та перспективна компанія яка вже досягла чималих успіхів. Щорічним бізнес-рейтингом, під редацією торгово-промисловою України, на основі статистичних даних визначено лідерів економіки 2019 року. Бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємсв України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи. Завдяки сумлінній співпраці підприємство «ГАЛА ФУДЗ» входить до переліку підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність і зміцнюють престиж України на міжнародному ринку.

Компанія здобула «Золото», перші місця серед експортерів за зовнішньоторговельною діяльностю, а також за показником «Ділова активність» та «Диверсифікація».

coincoin

Private label

Ось уже протягом багатьох років «ГАЛА ФУДЗ» формує партнерські відносини з українськими та європейськими компаніями. Ми надаємо повний цикл послуг з виробництва власних торгових марок для компаній з будь-якого куточка світу. Завдяки багаторічному досвіду ми знаємо як завоювати серце споживача і завжди раді відгукнутися на запити бізнес-клієнтів щодо виробництва продукції під власними брендами. Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням і готове надати вашому клієнтові якісний і корисний продукт. Ми беремо участь у розробці таких торгових марок як:

- Aro
- Metro Chief
- Promo Marka
- Кожен день
- Хіт продукт

privateImg

Наші крупи

Всі крупи

button

Завантажити наш каталог

button
lotus petals