arrow
Наш сайт використовує файли cookie
photo
mapmap

Про компанію

Компанія «Гала Фудз» - лідер на ринку фасування бакалійної продукції в Україні. Працюючи з 2015 року ми заробили довіру таких мережевих гігантів торгівлі, як: Сільпо, METRO C&C, Ашан, Велика Кишеня та ін., які довірили нам випускати власну продукцію (Private Label). Компанія, завдяки наполегливій праці, досягла верхніх сходинок у якості основного імпортера рисових культур на територію України. З кожним роком ми розширюємо свою сировинну базу задля того, щоб задовольнити потреби наших споживачів.

Місія та цінності

Місія компанії закладається у тому, щоб сприяти розвитку культури здорового та смачного харчування на території України. Досягнення цієї мети – основний пріоритет «ГАЛА ФУДЗ», саме тому ми пропонуємо споживачам високоякісну, безпечну та корисну для здоров’я продукцію. Ми хочемо залишити свій вклад у вихованні майбутнього здорового покоління. Для нас важливо, щоб наші клієнти робили усвідомлений вибір якісних продуктів та підвищували рівень свого життя завдяки корисному та смачному харчуванню. Здорове майбутнє – щасливе майбутнє!

Історія компанії

imgimgimg

Засновник компанії

Ram Dange

Це людина, яка поєднує в собі українську доброзичливість, індійську мудрість та європейський підхід до створення бізнесу.

img

Історія

Історія компанії невід’ємно пов’язана з людиною, яка ії заснувала. Ця людина, яка об'єднала в собі українську привітність, індійську мудрість і європейський підхід створення бізнесу, кожного дня надихає свою команду бути кращими.

Рам Данге - засновник компанії «ГАЛА ФУДЗ». Виходець з Індії, який приїхав в Україну вчитися в Національний авіаційний університет. Ще будучи студентом, Рам провів свою першу бізнес-угоду, і це створило вектор його подальшої діяльності у бізнесі. Як до заснування в 2015 році компанії «ГАЛА ФУДЗ» так і сьогодні, Рам Данге займається імпортом, а саме постачанням джутової сировини з Індії в Україну, а також доставкою поліпропіленових мішків для цукрової промисловості.

В круп’яному напрямку на початку своєї діяльності, він імпортував тільки рис і бобові, а вже пізніше почав займатися експортом гороху, сої, пшениці і льону та багато іншого.
Будучи студентом, Рам познайомився зі своєю майбутньою дружиною, Галиною. Саме завдяки їй, він відчув внутрішній зв'язок з Україною і вирішив будувати своє майбутнє тут, разом з нею.

img

Створення Galafoods

В 2015-му році була створена компанія «ГАЛА ФУДЗ», названа на честь його коханої, яка також є вірним помічником і бізнес-партнером. Одночасно з відкриттям купуються торгові марки: народна «Такі справи» і преміальна «PERE», виробнику яких Рам довгий час поставляв крупи.
Також Рам Данге придбає завод, який виробляв торгову марку «ART FOODS» (заснована в 2007 році) і швидко впорядковує його роботу. В одночас з цим, також була куплена ТМ «Крупа Крупа» та інші.
В 2017 році продукція «ART FOODS» впевнено посіла перше місце в незалежній телевізійній програмі «Знак якості», що підтверджує бездоганність виконаної роботи.
У 2018 році - проведено ребрендинг ТМ PERE і ТМ АФ, створено сучасний дизайн.
В 2020 році - відбувся ребрендинг ТМ «Такі справи».
На сьогоднішній день компанія продовжує впевнено дивитись в майбутнє, творити і задовольняти попит споживача різних потреб своїми інноваціями.

lotus petals