arrow
Наш сайт використовує файли cookie
Блог
Стаття
Граємо в йогу
img
Граємо в йогу

«Велика подяка компанії Гала Фудз, яка відкрила Йогу для тисяч дітей в Україні», — це лише один з десятків відгуків від батьків і педагогів, а також подячних листів з садочків, які ми зараз отримуємо.

 

21 червня відбувся Міжнародний день йоги — свято розвитку тіла та мислення. Наслідуючи принципи здорового життя, ми завжди підтримували концепцію виховання здорового покоління. Саме тому допомогти та профінансувати благодійний проект для дітлахів України — було великою честю для нас. Компанія Гала Фудз в обличчі пана Рама Данге дала можливість проводити у дитячих садках спортивні майстер-класи та дарувати дітям казкові книги автора Катерини Кі “Граємо в йогу”. 

 

Індійське Посольство в Україні уже двічі видавало книгу Катерини Кі до Міжнародного дня йоги. Ця книга в ігровій формі показує дітям молодшого дошкільного віку, що займатися йогою — це весело і цікаво, пробуджуючи інтерес дитини до фізичної активності.

 

На заходах дітлахи вперше знайомилися зі східною практикою. Важливо, що йога для них залишалася веселою грою: не складні позиції супроводжувалися веселими мелодіями та звуковим наслідуванням тварин з картинок книги. 

 

Щиро радіємо, що змогли долучитися до такої чудової справи і дякуємо кожному, хто також був залучений до ініціативи.

lotus petals